• W lutym 2008 roku głównym przedmiotem działalności Spółki stała się kompleksowa obsługa energetyki zawodowej w zakresie dostaw biomasy leśnej, biomasy agro i peletu. W ciągu czterech kolejnych lat Spółka zyskała dominującą pozycję na rynku dostaw zrębki na cele energetyczne w województwie dolnośląskim.

  • W styczniu 2014 Spółka rozpoczęła produkcję elementów opakowań drewnianych oraz palet jednorazowych. To także początek procesu inwestycyjnego w celu wyposażenia zakładu w infrastrukturę niezbędną do funkcjonowania na rynku producentów palet. Środki na inwestycję pochodziły ze środków własnych Spółki, kredytu bankowego, środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Palety drewniane świeże, suszone, jednorazowe, przemysłowe, o nietypowych rozmiarach lub zwiększonym udźwigu. Nasza produkcja możliwa jest już od kilku sztuk w zależności od potrzeb klienta. Bazujemy na drewnie świerkowym, który w 90 % stanowi udział naszego surowca.

  • Palety drewniane standardowe oraz na indywidualne zamówienie Klienta.

 

  • Skrzynie i skrzyniopalety

  • Strugane elementy opakowań dla branży AGD
  • Deska paletowa
  • Kantówka

Drewno kominkowe

- cięte na różne długości, 25,30,35,40cm,

- sezonowe,

- suszone,

- okorowane,

- pakowane na paletach,

- z dostawą do klienta,

- dąb, buk, brzoza;

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

ŻMIGRÓD - 

Nieruchomość niezabudowana, położona po wschodniej stronie obwodnicy Żmigrodu (droga krajowa nr 5 Poznań - Wrocław) i nieopodal budowanej drogi ekspresowej S5 (Poznań - Wrocław), dojazd z ul. Kościuszki. Powierzchnia 2,7497 m2. Media: prąd i woda. Istnieje mozliwość udostępnienia dokumentacji geotechnicznej z badań podłoża gruntowego, raportu oddziaływania na środowisko, projektu budowlanego budynku hali warsztatowo-magazynowej z częścią administracyjno-handlową, pozwolenia na budowę. Działka leży w granicach Specjalnej Strefy Ekonomicznej obręb Żmigród zarządzanej przez SSEMP SA. Informacje telefoniczne pod numerem: +48 603 657 255

Please publish modules in offcanvas position.