W związku z dużym zapotrzebowaniem w gospodarce na surowiec odnawialny jakim jest drewno, a co za tym idzie dynamicznym rozwojem sektora przemysłu celulozowego, płytowego, drzewnego i energetyki odnawialnej gwałtownie rosła potrzeba rozwoju firm zajmujących się kompleksową obsługą dotyczącą odbioru odpadów, ich transportu i przetwarzania oraz produkcją biomasy. Nasza firma chcąc sprostać wymaganiom rynku i obostrzeniom dotyczącym składowania, przetwarzania i odzysku odpadów drzewnych zmuszona była do ciągłego unowocześniania i zwiększania ilości odpowiedniego sprzętu, podnoszenia kwalifikacji załogi i szukania nowych rozwiązań przy produkcji odpowiedniej jakości biomasy.

Dlatego wciąż udoskonalamy nasze linie do produkcji biomasy, dokupujemy sprzęt pozwalający nam na przetwarzanie wielu rodzajów odpadów drzewnych w jak największych ilościach, przy zachowaniu odpowiedniej jakości powstającej biomasy.

Posiadamy sprzęt stacjonarny pracujący na terenie naszych magazynów, jak i mobilny zapewniający nam możliwość produkcji biomasy w terenie.

Dysponujemy własnymi kontenerami do zbioru, bezpiecznego gromadzenia i przechowywania oraz transportu wszystkich rodzajów odpadów drzewnych.

Obsługujemy w zakresie odbioru odpadów drzewnych poprodukcyjnych kilkadziesiąt zakładów i firm na terenie całego kraju.

Współpracujemy z Lasami Państwowymi zagospodarowując odpady drzewne na terenach poklęskowych i pozrębowych, produkując biomasę bezpośrednio w terenie.

Współdziałamy z zarządcami dróg gminnych i krajowych odbierając odpady drzewne powstające zarówno w czasie prac pielęgnacyjnych na poboczach, jak i przy budowie nowych dróg.

Posiadanie odpowiedniego sprzętu pozwala nam na współpracę z rolnikami i osobami prywatnymi w zakresie pozyskiwania biomasy z takich terenów jak nieużytki, łąki, sady, tereny przydrożne, plantacje roślin energetycznych i pozostałości z upraw rolnych.

Posiadamy również własną linie do produkcji pelletu.

Wszystko to daje nam szerokie możliwości w zakresie zakupu, pozyskiwania, sprzedaży i dostaw biomasy na terenie całej Polski.

Please publish modules in offcanvas position.